Maciek tel. 791 390 999
pon - pt: 09:00 - 24:00 sob-nd: 9:00 - 24:00

wyniki


1.Bryzek Albin vs (Fryc Artur 6/0;6/4), (Szmurło Jacek 7/5;6/1), (Drabiuk Konrad 7/5;6/1), (Wysocki Cezary 4/6;2/6), (Klamczyński Marek 3/6;6/7(6)), (Dołowy Łukasz 6/4;6/2), (Dziekiewicz Mirosław 6/1;6/2), (Opaliński Mariusz 6/7(3);6/4;6/2), (Kutyłowski Michał 6/0;6/3), (Kutyłowski Karol 6/1;6/1), (Popławski Mariusz 6/1;6/1), (Skusiewicz Piotr 0/6;1/6), (Kuśnierz Jerzy 6/1;6/0), (Drabiuk Dariusz 5/7;6/2;5/7), (Łuczyniec Michał 6/0;6/1), (Łuniewski Krzysztof 2/6;3/6), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Świtek Jerzy 6/1;6/0), (Trzciński Sławomir 6/3;6/2), (Smalec Robert v/o), (Radzki Marcin 6/1;2/6;7/6(2), (Chojnowski Robert 3/6;4/6), (Ryński Krzysztof 1/6;1/6).


2.Chojnowski Robert vs (Klamczyński Marek 6/0;6/0), (Drabiuk Konrad 6/0;6/3), (Trzciński Sławomir 6/2;6/3), (Łuniewski Krzysztof 6/2;6/3), (Łepkowski Ireneusz 6/1;6/3), (Świtek Jerzy 6/1;6/1), (Radzki Marcin 6/2;4/6;6/3), (Drabiuk Dariusz 4/6;6/1;6/1), (Kuśnierz Jerzy 7/6(2);6/0), (Szmurło Jacek 6/1;6/3), (Dziekiewicz Mirosław 6/1;6/0), (Fryc Artur 6/2;6/0), (Kutyłowski Karol 6/1;6/2), (Smalec Robert v/o), (Wysocki Cezary 6/0,6/4), (Bryzek Albin 6/3;6/4), (Kutyłowski Michał 6/2;6/2), (Dołowy Łukasz 6/0;6/3), (Ryński Krzysztof 4/6;6/4;3/6), (Łuczyniec Michał v/o), (Popławski Mariusz 6/2;6/2), (Opaliński Mariusz 6/4;6/4), (Skusiewicz Piotr 6/3;6/3),


3.Dołowy Łukasz vs (Wysocki Cezary 0/6;3/6), (Klamczyński Marek 2/6;3/6), (Opaliński Mariusz 2/6,1/6), (Drabiuk Dariusz 2/6;3/6), (Bryzek Albin 4/6;2/6), (Łuniewski Krzysztof 0/6;1/6), (Łepkowski Ireneusz 0/6;1/6), (Radzki Marcin 2/6;3/6), (Skusiewicz Piotr 0/6;1/6), (Szmurło Jacek 2/6;4/6), (Świtek Jerzy 2/6;5/7), (Trzciński Sławomir 4/6;3/6), (Kutyłowski Karol 6/0;1/6;2/6), (Ryński Krzysztof 1/6;0/6), (Fryc Artur 6/1;6/7(6);4/6), (Kutyłowski Michał 1/6;6/3;3/6), (Chojnowski Robert 0/6;3/6), (Popławski Mariusz 6/7(4);3/6),


4.Drabiuk Dariusz vs (Szmurło Jacek 6/1;6/2), (Fryc Artur 6/0;6/3), (Drabiuk Konrad 7/5;6/2), (Dołowy Łukasz 6/2;6/3), (Świtek Jerzy 6/0;6/1), (Łuniewski Krzysztof 4/6;5/7), (Opaliński Mariusz 6/1;1/6,6/3), (Popławski Mariusz 6/3;6/0), (Dziekiewicz Mirosław 6/2;6/1), (Bryzek Albin 7/5;2/6;7/5), (Chojnowski Robert 6/4;1/6;1/6), (Trzciński Sławomir 6/1;6/1), (Kutyłowski Karol 6/2;6/7(3);6/1), (Skusiewicz Piotr 4/6;3/6), (Łuczyniec Michał 6/0;6/4), (Kuśnierz Jerzy 6/1;6/4), (Radzki Marcin 6/4;6/4), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Smalec Robert v/o), (Kutyłowski Michał 6/1;6/3), (Wysocki Cezary 6/4;3/6;7/5), (Ryński Krzysztof 2/6;5/7),


5.Drabiuk Konrad vs (Bryzek Albin 5/7;1/6), (Chojnowski Robert 0/6;3/6), (Drabiuk Dariusz 5/7;2/6), (Łuczyniec Michał 6/3;6/1), (Dziekiewicz Mirosław 6/3;6/2), (Fryc Artur 4/6;2/6), (Trzciński Sławomir 6/2;6/4), (Michał Kutyłowski 7/5;6/4), (Skusiewicz Piotr 1/6;1/6), (Klamczyński Marek 4/6;5/7), (Radzki Marcin 7/5;6/7(5),2/6), (K.Kutyłowski 1/6;2/6), (Popławski Mariusz 6/7(0);5/7), (Łuniewski Krzysztof 2/6;1/6), (Opaliński Mariusz 0/6;1/6), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Szmurło Jacek 3/6;2/6), (Ryński Krzysztof 3/6;1/6),


6.Dziekiewicz Mirosław vs (Kuśnierz Jerzy 1/6;4/6), (Drabiuk Konrad 3/6;2/6), (Skusiewicz Piotr 1/6;1/6), (Opaliński Mariusz 0/6,1/6), (Bryzek Albin 1/6;2/6), (Fryc Artur 6/4;0/6;3/6), (Kutyłowski Karol 1/6;1/6), (Klamczyński Mirosław 2/6;0/6), (Smalec Robert 2/6;1/6), (Szmurło Jacek 1/6;2/6), (Łepkowski Ireneusz 4/6;2/6), (Drabiuk Dariusz 2/6;1/6), (Chojnowski Robert 1/6;0/6), (Wysocki Cezary 5/7;0/6), (Ryński Krzysztof 0/6;2/6), (Łuniewski Krzysztof 0/1 v/o), (Radzki Marcin v/o), (Trzciński Sławomir v/o),


7.Fryc Artur vs (Bryzek Albin 0/6;4/6), (Wysocki Cezary 0/6;1/6), (Drabiuk Dariusz 0/6;3/6), (Szmurło Jacek 4/6;6/4;5/7), (Kuśnierz Jerzy 3/6,3/6), (Świtek Jerzy 2/6;6/0;6/3), (Drabiuk Konrad 6/4;6/2), (Skusiewicz Piotr 0/6;3/6), (Łepkowski Ireneusz 3/6;1/6), (Dziekiewicz Mirosław 4/6;6/0;6/3), (Opaliński Mariusz 6/2;1/6;0/6), (Klamczyński Marek 2/6;6/4;4/6), (Łuniewski Krzysztof 1/6;3/6), (Radzki Marcin 6/7(5);2/6), (Trzciński Sławomir 1/6;5/7), (Chojnowski Robert 2/6;0/6), (Kutyłowski Karol 0/6;6/4;4/6), (Dołowy Łukasz 1/6;7/6(6);6/4), (Łuczyniec Michał 0/6;4/6), (Kutyłowski Michał 2/6;6/4;7/5), (Popławski Mariusz 0/6;7/6(5);1/6), (Ryński 0/6;0/6), (Smalec Robert 5/7;3/6).


8.Klamczyński Marek vs (Chojnowski Robert 0/6;0/6)(Skusiewicz Piotr 2/6;1/6), (Bryzek Albin 6/3;7/6(6)), (Kutyłowski Michał 6/3;6/0), (Dołowy Łukasz 6/2;6/3), (Radzki Marcin 6/7(7);7/5;3/6), (Łuczyniec Michał 0/6;6/2;6/3), (Opaliński Mariusz 6/3;4/6;6/4), (Dziekiewicz Mirosław 6/2,6/0), (Popławski Mariusz 6/4;4/6;6/3), (Drabiuk Konrad 6/4;7/5), (Fryc Artur 6/2;4/6;6/4), (Szmurło Jacek 6/3;6/4), (Wysocki Cezary 6/2;6/1), (Łepkowski Ireneusz 6/4;7/5), (Kutyłowski Karol 6/2;6/3), (Smalec Robert v/o), (Trzciński Sławomir 1/6;1/6), (Łuniewski Krzysztof 0/6;6/7(6)), (Świtek Jerzy 6/1;6/2), (Ryński Krzysztof 3/6;1/6), (Kuśnierz Jerzy 6/7(2);6/1;6/7(4)),


9.Kuśnierz Jerzy vs (Dziekiewicz Mirosław 6/1;6/4), (Trzciński Sławomir 4/6;2/6), (Fryc Artur 6/3,6/3), (Świtek Jerzy 6/0;6/1), (Bryzek Albin 1/6;0/6), (Skusiewicz Piotr 5/7;1/6), (Chojnowski Robert 6/7(2);0/6), (Opaliński Mariusz 7/6(3);6/7(5);6/3), (Szmurło Jacek 6/3;6/2), (Popławski Mariusz 6/2;7/5), (Drabiuk Dariusz 1/6;4/6), (Łuniewski Krzysztof 1/6;3/6), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Smalec Robert v/o), (Kutyłowski Karol 2/6;2/6), (Klamczyński Marek 7/6(2),1/6,7/6(4)), (Ryński Krzysztof 1/6;1/6), (Radzki Marcin 6/4;3/6;2/6), (Łuczyniec Michał 7/6(0);6/4),


10.Kutyłowski Karol vs (Świtek Jerzy 5/7;6/0;6/4), (Dziekiewicz Mirosław 6/1;6/1), (Popławski Mariusz 3/6;2/6), (Bryzek Albin 1/6;1/6), (Łuniewski Krzysztot 2/6;4/6), (Klamczyński Marek 2/6;3/6), (Wysocki Cezary 4/6;6/3;1/6), (Skusiewicz Piotr 3/6;5/7), (Fryc Artur 6/0;4/6;6/4), (Drabiuk Dariusz 2/6;7/6(3);1/6), (Drabiuk Konrad 6/1;6/2), (Trzciński Sławomir 6/7(1),1/6), (Chojnowski Robert 1/6;2/6), (Dołowy Łukasz 0/6;6/1;6/2), (Łuczyniec Michał 7/6(5);6/4), (Ryński Krzysztof 1/6;6/7(1)), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Opaliński Mariusz 1/6,4/6), (Kuśnierz Jerzy 6/2;6/2), (Radzki Marcin 6/2;6/2), (Kutyłowski Michał 6/1;6/3), (Smalec Robert 6/0;6/3), (Szmurło Jacek 3/6;6/2;6/1),


11.Kutyłowski Michał vs (Klamczyński Marek 3/6;0/6), (Bryzek Albin 0/6;3/6), (Drabiuk Konrad 5/7;4/6), (Skusiewicz Piotr 0/6;3/6), (Opaliński Mariusz 1/6;3/6), (Trzciński Sławomir 2/6;2/6), (Łepkowski Ireneusz 1/6;4/6), (Wysocki Cezary 6/4;2/6;3/6), (Łuniewski Krzysztot 4/6;2/6), (Szmurło Jacek 2/6;4/6), (Ryński Krzysztof 0/6;2/6), (Fryc Artur 6/2;4/6;5/7), (Drabiuk Dariusz 1/6;3/6), (Chojnowski Robert 2/6;2/6), (Kutyłowski Karol 1/6;3/6), (Dołowy Łukasz 6/1;3/6;6/3), (Radzki Marcin v/o),


12.Łepkowski Ireneusz vs (Fryc Artur 6/3;6/1), (Dołowy Łukasz 6/0;6/1), (Chojnowski Robert 1/6;3/6), (Trzciński Sławomir 4/6;4/6), (Kutyłowski Michał 6/1;6/4), (Dziekiewicz Mirosław 6/4;6/2), (Skusiewicz Piotr 2/6;2/6), (Klamczyński Marek 4/6;5/7), (Bryzek Albin v/o), (Ryński Krzysztof v/o), (Opaliński Mariusz v/o), (Łuniewski Krzysztof v/o), (Radzki Marcin v/o), (Drabiuk Dariusz v/o), (Kuśnierz Jerzy v/o), (Wysocki Cezary v/o), (Kutyłowski Karol v/o), (Szmurło Jacek v/o), (Popławski Mariusz v/o), (Drabiuk Konrad v/o), (Łuczyniec Michał v/o), (Świtek Jerzy v/o), (Smalec Robert v/o),


13.Łuczyniec Michał vs (Świtek Jerzy 6/2;6/1), (Drabiuk Konrad 3/6;1/6), (Klamczyński Marek 6/0;2/6;3/6), (Łuniewski Krzysztof 2/6;2/6), (Trzciński Sławomir 2/6;0/6), (Skusiewicz 0/6;1/6), (Opaliński Mariusz 3/6;1/6), (Bryzek Albin 0/6;1/6), (Drabiuk Dariusz 0/6;4/6), (Smalec 6/3;7/5), (Kutyłowski Karol 6/7(5);4/6), (Ryński Krzysztof 0/6;1/6), (Fryc Artur 6/0;6/4), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Popławski Mariusz 4/6;6/1;3/6)(Radzki Marcin 2/6;2/6), (Chojnowski Robert v/o), (Kuśnierz Jerzy 6/7(0);4/6), (Szmurło Jacek 6/1;6/3),


14.Łuniewski Krzysztof vs (Trzciński Sławomir 6/3;6/2), (Łuczyniec Michał 6/2;6/2), (Dołowy Łukasz 6/0;6/1), (Chojnowski Robert 2/6;3/6), (Drabiuk Dariusz 6/4;7/5), (Kutyłowski Karol 6/2;6/4), (Popławski Mariusz 6/1;6/0), (Szmurło Jacek 6/3;6/2), (Fryc Artur 6/1;6/3), (Bryzek Albin 6/2;6/3), (Kutyłowski Michał 6/4;6/2), (Skusiewicz Piotr 6/3;2/6;1/6), (Ryński Krzysztof 2/6;2/6), (Drabiuk Konrad 6/2;6/1), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Kuśnierz Jerzy 6/1;6/3), (Smalec Robert v/o), (Radzki Marcin 6/3;3/6;7/6(1), (Klamczyński Marek 6/0;7/6(6)), (Wysocki Cezary 6/4;6/1), (Dziekiewicz Mirosław 1/0 v/o), (Opaliński Mariusz 4/6;7/6(4);6/2), (Świtek Jerzy v/o),


15.Opaliński Mariusz vs (Dołowy Łukasz 6/2;6/1), (Trzciński Sławomir 6/3;6/4), (Dziekiewicz Mirosław 6/0;6/1), (Popławski Mariusz 6/4;2/6;6/3), (Bryzek Albin 7/6(3);4/6;2/6), (Klamczyński Marek 3/6;6/4;6/4), (Wysocki Cezary 6/0;6/2), (Świtek Jerzy 6/3;6/0), (Drabiuk Dariusz 1/6;6/1;3/6), (Fryc Artur 2/6;6/1;6/0), (Kutyłowski Michał 6/1;6/3), (Ryński Krzysztof 3/6;1/6), (Łuczyniec Michał 6/3;6/1), (Radzki Marcin 6/4;5/7;2/6), (Skusiewicz Piotr 6/7(5);0/6), (Kuśnierz Jerzy 6/7(3);7/6(5);3/6), (Szmurło Jacek 6/2;6/2), (Drabiuk Konrad 6/0;6/1), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Smalec Robert v/o), (Kutyłowski Karol 6/1;6/4), (Łuniewski Krzysztof 6/4;6/7(4);2/6), (Chojnowski Robert 4/6;4/6),


16.Popławski Mariusz vs (Smalec Robert 6/2;6/1), (Opaliński Mariusz 4/6;6/2;3/6), (Trzciński Sławomir 1/6;3/6), (Skusiewicz 0/6;0/6), (Kutyłowski Karol 6/3;6/2), (Klamczyński Marek 4/6;6/4;6/3), (Radzki Marcin 4/6;1/6), (Łuniewski Krzysztof 1/6;0/6), (Bryzek Albin 1/6;1/6), (Drabiuk Dariusz 6/3;6/0), (Kuśnierz Jerzy 2/6;5/7), (Ryński Krzysztof 1/6;2/6), (Drabiuk Konrad 7/6(5);7/5), (Świtek Jerzy 6/2;6/1), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Fryc Artur 6/0;6/7(5);6/1), (Łuczyniec Michał 6/4;1/6;6/3), (Chojnowski Robert 2/6;2/6), (Szmurło Jacek 6/1;4/6;6/3), (Wysocki Cezary 1/6;5/7), (Dołowy Łukasz 7/6(4);6/3),


17.Radzki Marcin vs (Szmurło Jacek 6/1;6/3), (Klamczyński Marek 7/6(7);5/7;6/3), (Wysocki Cezary 7/5;6/2), (Popławski Mariusz 6/4;6/1), (Dołowy Łukasz 6/2;6/3), (Drabiuk Konrad 5/7;7/6(5);6/2), (Trzciński Sławomir 6/2;6/0), (Opaliński Mariusz 4/6;7/5;6/2), (Chojnowski Robert 2/6;6/4;3/6), (Świtek Jerzy 6/2;6/0), (Fryc Artur 7/6(5);6/2), (Ryński Krzysztof 3/6;2/6), (Drabiuk Dariusz 4/6;4/6), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Smalec Robert v/o), (Bryzek Albin 1/6;6/2;6/7(2), (Łuniewski Krzysztof 3/6;6/3;6/7(1), (Kutyłowski Karol 2/6;2/6), (Dziekiewicz Mirosław v/o), (Skusiewicz Piotr 4/6;6/1;1/6), (Łuczyniec Michał 6/2;6/2), (Kuśnierz Jerzy 6/4;3/6;2/6), (Kutyłowski Michał v/o),


18.Ryński Krzysztof vs (Opaliński Mariusz 6/3;6/1), (Trzciński Sławomir 6/3;6/2), (Popławski Mariusz 6/1;6/2), (Dziekiewicz Mirosław 6/0;6/2), (Radzki Marcin 6/3;6/2), (Łuniewski Krzysztof 6/2;6/2), (Dołowy Łukasz 6/1;6/0), (Łuczyniec Michał 6/0;6/1), (Kutyłowski Karol 6/1;7/6(1)), (Kutyłowski Michał 6/0;6/2), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Smalec Robert v/o), (Fryc Artur 6/0;6/0), (Bryzek Albin 6/1;6/1), (Skusiewicz Piotr 6/2;6/1), (Klamczyński Marek 6/3;6/1), (Wysocki Cezary 6/0;6/1), (Chojnowski Robert 6/4;4/6;6/3), (Szmurło Jacek 6/0;6/1), (Kuśnierz Jerzy 6/1;6/1), (Świtek Jerzy v/o), (Drabiuk Dariusz 6/2;7/5), (Drabiuk Konrad 6/3;6/1),


19.Skusiewicz Piotr vs (Klamczyński Marek 6/2;6/1), (Dziekiewicz Mirosław 6/1;6/1), (Szmurło Jacek 6/1;6/4), (Fryc Artur 6/0;6/3), (Wysocki Cezary 6/1;6/3), (Popławski Mariusz v/o), (Kutyłowski Michał 6/0;6/3), (Drabiuk Konrad 6/1;6/1), (Dołowy Łukasz 6/0;6/1), (Łuczyniec Michał 6/0;6/1), (Bryzek Albin 6/0;6/1), (Kuśnierz Jerzy 7/5;6/1), (Łepkowski Ireneusz 6/2;6/2), (Opaliński Mariusz 7/6(5);6/0), (Trzciński Sławomir v/o), (Kutyłowski Karol 6/3;7/5), (Smalec Robert 6/0;6/0), (Świtek Jerzy 6/0;6/0), (Drabiuk Dariusz 6/4;6/3), (Łuniewski Krzysztof 3/6;6/2;6/1), (Ryński Krzysztof 2/6;1/6), (Radzki Marcin 6/4;1/6;6/1), (Chojnowski Robert 3/6;3/6),


20.Smalec Robert vs (Popławski Mariusz 2/6;1/6), (Dziekiewicz Mirosław 6/2;6/1), (Szmurło Jacek 1/6;0/6), (Skusiewicz 0/6;0/6), (Bryzek Albin v/o), (Łuczyniec Michał 3/6;5/7), (Radzki Marcin v/o), (Ryński Krzysztof v/o), (Fryc Artur v/o), (Chojnowski Robert v/o), (Drabiuk Dariusz v/o), (Łuniewski Krzysztof v/o), (Kuśnierz Jerzy v/o), (Wysocki Cezary v/o), (Klamczyński Marek v/o), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Opaliński Mariusz v/o), (Trzciński Sławomir v/o), (Fryc Artur 7/5;6/3), (Kutyłowski Karol 0/6;3/6),


21.Świtek Jerzy vs (Łuczyniec Michał 2/6;1/6), (Fryc Artur 6/2;0/6;3/6), (Kuśnierz Jerzy 0/6;1/6), (Drabiuk Dariusz 0/6;1/6), (Kutyłowski Karol 7/5;0/6;4/6), (Chojnowski Robert 1/6;1/6), (Opaliński Mariusz 3/6;0/6), (Trzciński Sławomir 6/4;1/6;0/6), (Radzki Marcin 2/6;0/6), (Bryzek Albin 1/6;0/6), (Skusiewicz Piotr 0/6;0/6), (Dołowy Łukasz 6/2;7/5), (Popławski Mariusz 2/6;1/6), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Klamczyński Marek 1/6;2/6), (Łuniewski Krzysztof v/o), (Ryński Krzysztof v/o),


22.Szmurło Jacek vs (Bryzek Albin 5/7;1/6)(Radzki Marcin 1/6;3/6), (Drabiuk Dariusz 1/6;2/6), (Fryc Artur 6/4;4/6;7/5), (Skusiewicz Piotr 1/6;4/6), (Dziekiewicz Mirosław 6/1;6/2), (Łuniewski Krzysztof 3/6;2/6), (Dołowy Łukasz 6/2;6/4), (Klamczyński Marek 3/6;4/6), (Smalec Robert 6/1;6/0); (Chojnowski Robert 1/6;3/6), (Kuśnierz Jerzy 3/6;2/6), (Trzciński Sławomir 1/6;1/6), (Kutyłowski Michał 6/2;6/4), (Opaliński Mariusz 2/6;2/6), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Ryński Krzysztof 0/6;1/6), (Popławski Mariusz 1/6;6/4;3/6), (Drabiuk Konrad 6/3;6/2), (Kutyłowski Karol 6/3;2/6;1/6), (Łuczyniec Michał 1/6;3/6),


23.Trzciński Sławomir vs (Łuniewski Krzysztof 3/6;2/6), (Kuśnierz Jerzy 6/4;6/2), (Opaliński Mariusz 3/6,4/6), (Drabiuk Konrad 2/6;4/6), (Popławski Mariusz 6/1;6/3), (Chojnowski Robert 2/6;3/6), (Łuczyniec Michał 6/2;6/0), (Łepkowski Ireneusz 6/4;6/4), (Kutyłowski Michał 6/2;6/2), (Radzki Marcin 2/6;0/6), (Świtek Jerzy 4/6;6/1;6/0), (Skusiewicz Piotr v/o), (Fryc Artur 6/1;7/5), (Drabiuk Dariusz 1/6;1/6), (Ryński Krzysztof 3/6;2/6), (Szmurło Jacek 6/1;6/1), (Bryzek Albin 3/6;2/6), (Kutyłowski Karol 7/6(1);6/1), (Wysocki Cezary 6/2;6/3), (Dołowy Łukasz 6/4;6/3), (Smalec Robert v/o), (Klamczyński Marek 6/1;6/1), (Dziekiewicz Mirosław v/o),


24.Wysocki Cezary vs (Fryc Artur 6/0;6/1), (Bryzek Albin 6/4;6/2), (Dołowy Łukasz 6/0;6/3), (Skusiewicz Piotr 1/6;3/6), (Radzki Marcin 5/7;2/6), (Opaliński Mariusz 0/6,2/6), (Klamczyński Marek 2/6;1/6), (Kutyłowski Karol 6/4;3/6;6/1), (Kutyłowski Michał 4/6;6/2;6/3), (Dziekiewicz Mirosław 7/5;6/0), (Trzciński Sławomir 2/6;3/6), (Łepkowski Ireneusz v/o), (Smalec Robert v/o), (Chojnowski Robert 0/6;4/6), (Łuniewski Krzysztof 4/6;1/6), (Ryński Krzysztof 0/6;1/6), (Drabiuk Dariusz 4/6;6/3;5/7), (Popławski Mariusz 6/1;7/5),

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Serwis dobrytenis.pl nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu dobrytenis.pl Pliki cookies wykorzystywane są w celu: dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb; tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości; utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła; W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies: „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu; pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu; „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu; „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.; „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.

Zamknij